Dezinfekcia priestorov

Ozónová dezinfekcia

Dezinfekciu vzudchu a povrchov zabezpečujeme za pomoci profesionálnych ozónových generátorov. Disponujeme generátormi o sile až 70 000 mg. Metóda ozónovej dezinfekcie a čistenia priestorov je v súčasnosti používaná ako jedna z najefektívnejších. Nakoľko je ozón prírodné dezinfekčné činidlo, ktoré je niekoľkonásobne silnejšie ako chlór je ekologický a pri správnej manipulácií je maximálne nezávadný pre Vaše zdravie a povrchy. Ozón sa dokáže dostať na všetky miesta, kde sa s bežnými čistiacimi prípravkami nedostanete. Ozón pomocou koronového výboju vzniká z kyslíka a po skončení ozonácie sa mení naspäť na kyslík. Dezinfekcia miestností pomocou ozónu dokáže zničiť až 99% všetkých baktérií, vírusov a mikroorganizmov.

Dezinfekcia domácnosti, kancelárskych priestorov, reštauračných zariadení, zdravotníckych a ubytovacích zariadení, dopravných prostriedkov, fitness a wellness centier, či miest s vyššou frekvenciou ľudí prebieha účinne a bezpečne.

Ozón odstraňuje vírusy (vrátane Covid-19), baktérie, mikroorganizmy, plesne, zápachy, roztoče, zatuchnuté a nevetrané priestory, cigaretový zápach, biologický zápach, zápach z jedla a výparov, chemický zápach a drobný hmyz.

Dezinfekciu priestorov je možné využiť aj ako prevenciu proti chorobám, alergiám, vírusom, vzniku plesní, ako súčasť hĺbkového upratovania, pri nasťahovaní, či po nájomníkoch.

Vďaka našim technológiám a postupom dokážeme vrátiť čistý, neutrálny a zdravý vzduch aj do vašich priestorov. Pokiaľ chcete udržiavať priestory maximálne čisté, odporúčame vykonávať dezinfekciu priestorov min. 1x ročne.

Počas dezinfekcie sa v priestoroch nemôžu nachádzať ľudia, zvieratá a rastliny.
Čistenie ozónom ponúkame svojim klinetom v Bratislave a jej okolí.


Pripravujeme

Pripravujeme

Prečo si vybrať nás

Cena

Garancia najnižšej ceny s profesionálnym prístupom. Našli ste nižšiu cenu? Kontaktujte nás.

Komunikácia

Sme dostupný 24/7. Časovo sa dokážeme prispôsobiť vašim potrebám.

Komplexné riešenia

Upratovacie, čistiace a tepovacie práce pod jednou spoločnosťou.

Technológie

Profesionálne technológie, ktoré sú šetrné ku všetkým povrchom.

Poistenie

Sme poistený proti neúmyselnému poškodeniu majetku.

Poradenstvo

Poradíme a zosúladíme najlepšie možnosti riešenia dezinfekcie vo vašich priestoroch.

Niečo o nás

TOPDEZINFEKCIA.SK vznikla ako ďalšia divízia spoločnosti ĽUDMILA s.r.o. Naša spoločnosť funguje od roku 2004. Začínali sme s predajom drogérie a čistiacich prostriedkov. Neskôr sme svoju pôsobnosť a získané skúsenosti s predajom čistiacich prostriedkov preniesli aj do čistiacich a tepovacích služieb. Od roku 2016 sme sa zamerali aj na dezinfekciu a prevenciu priestorov. Ponúkame zaškolených pracovníkov a dlhoročné skúsenosti.

Scroll to Top