Sme špecialisti
s dlhoročnými skúsenosťami

Todezinfekcia.sk je jednou z divzií našej spoločnosti ĽUDMILA, s.r.o. Sústredíme sa na komplexné upratovacie práce. Naša história siaha až do roku 2004 kedy sme začali s predajom hygienických a dezinfekčných prostriedkov vrátane drogérie. Nadobudnuté skúsenosti sme neskôr preniesli aj na upratovacie službytepovacie služby, strojové čistenie podláh vrátane dezinfekcie a prevencie.

Vzhľadom na to, že v súčasnej dobe je dezinfekcia a prevencia proti vírusom, ochoreniam, baktériam a alergiám rozšírená, rozhodli sme sa vytvoriť samostatnú divíziu, ktorá sa na túto oblasť špecializuje. Svojim zákazníkom tak môžeme ponúknuť profesionálny prístup a v prípade ich záujmu aj širokú škálu služieb v tejto oblasti vo výhodných riešeniach.

Jednou z našich hlavných súčasti sú zaškolený zamestnaci, ktorý tejto práci rozumejú a neustále sa zdokonaľujú v danej oblasti. Snažíme sa tak našim zákazníkom priniesť vždy najlepšie riešenia v požadovanom rozsahu a cene.

Pokiaľ máte záujem oznové čistenie, polymérová dezinfekcia v Bratislava a okolie, sme tu pre vás. V prípade dohody ponúkame naše služby aj v rámci celého Slovenska.

Sme tu pre Vás už od roku 2004.

O našej spoločnosti

1 +
rokov na trhu
1 +
rokov dezinfikujeme
1 +
doplnkových služieb
1 +
spokojných zákazníkov

Prečo si vybrať nás

Cena

Garancia najnižšej ceny s profesionálnym prístupom. Našli ste nižšiu cenu? Kontaktujte nás.

Komunikácia

Sme dostupný 24/7. Časovo sa dokážeme prispôsobiť vašim potrebám.

Komplexné riešenia

Upratovacie, čistiace a tepovacie práce pod jednou spoločnosťou.

Technológie

Profesionálne technológie, ktoré sú šetrné ku všetkým povrchom.

Poistenie

Sme poistený proti neúmyselnému poškodeniu majetku.

Poradenstvo

Poradíme a zosúladíme najlepšie možnosti riešenia dezinfekcie vo vašich priestoroch.

Niečo o nás

TOPDEZINFEKCIA.SK vznikla ako ďalšia divízia spoločnosti ĽUDMILA s.r.o. Naša spoločnosť funguje od roku 2004. Začínali sme s predajom drogérie a čistiacich prostriedkov. Neskôr sme svoju pôsobnosť a získané skúsenosti s predajom čistiacich prostriedkov preniesli aj do čistiacich a tepovacích služieb. Od roku 2016 sme sa zamerali aj na dezinfekciu a prevenciu priestorov. Ponúkame zaškolených pracovníkov a dlhoročné skúsenosti.

Scroll to Top